מתכונים

כל מה שלא ידעתם
על קוואקר
וכדאי שתדעו

Quaker Oats הינו המותג המוביל בעולם למוצרי שיבולת שועל. מזה 140 שנה,
מביא המותג את הבריאות של הקוואקר למיליוני צרכנים ברחבי העולם.

Quaker Oats הינו המותג המוביל בעולם למוצרי שיבולת שועל. מזה 140 שנה, מביא המותג את הבריאות של הקוואקר למיליוני צרכנים ברחבי העולם.

שיבולת השועל נחשבת כ"דגן על" עתיר ברכיבים תזונתיים, ועשירה במיוחד בחלבונים מהצומח, בסיבים תזונתיים ובמינרלים כגון ברזל, סידן ומגנזיום. עובדה זו הופכת אותה לתוספת בריאה, מזינה וטעימה לארוחה, לארוחת בוקר בפני עצמה או לחטיף אנרגיה בריא ו"נטול אשמה" במשך היום – לאנשים השומרים על אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת.

בנוסף, שיבולת שועל קלה להכנה ואפשר בקלות לשלב אותה במאכלים, תבשילים, מאפים, קינוחים ודייסות מפנקות ומזינות, ובכך לגוון את התזונה היומית שלכם ושל ילדיכם, להעשיר אותה בסיבים תזונתיים – וכמובן, בטעם נפלא.

אתם מוזמנים לנסות את מגוון המתכונים בשילוב קוואקר, וליהנות מנבחרת המוצרים העשירה שלנו – טעימה בכל בוקר מחדש!

כולנו יודעים שקוואקר טעים כל בוקר מחדש אולם מה שרבים לא יודעים שהיסטוריה רבה חבויה בכל גרעין שיבולת שועל שלנו ושמדובר במוצר נפלא בעל מסורת מפוארת וארוכת שנים בת יותר מ-140 שנים. ראו כיצד גדלנו יחד איתה:

1850

פרדיננד שומאכר מייסד את חברת הדגנים האמריקאית German Mills בעיר אקרון שבמדינת אוהיו, ארצות הברית. במקביל, מייסד ג'ון סטיוארט את חברת North Star Mills בקנדה.

1877

חברת Quaker Oats נרשמת כסימן המסחרי הראשון של דגני הבוקר במשרד הפטנטים האמריקאי, כ"דמות אדם בלבוש של קוואקר". שני הבעלים הקודמים, הנרי סימור וויליאם הסטון, טענו כי השם Quaker (קוואקר) נבחר על-ידם כסמל של איכות טובה וערך של כנות.

1881

הנרי פארסונס קרואוול רוכש את חברת Quaker Mill שפשטה את הרגל, בעיר ראבֶנָה, אוהיו, וכן את הנכס החשוב ביותר שלה – שם המותג "קוואקר".

1882

קרואוול משיק את תוכנית הפרסום המגזינית הלאומית הראשונה עבור דגני בוקר.

1890

"American Cereal Company" מפעילה רכבת מיוחדת הנושאת את מוצרי שיבולת השועל של קוואקר, מהעיר סידֶר רָאפּידְס, אינדיאנה, לפורטלנד, אורגון ומציגה את דוגמיות הניסיון הראשונות בעולם. דוגמאות בקופסאות השוקלות 14 גרם של שיבולת שועל קוואקר נשלחות לכל תיבת דואר בפורטלנד, אורגון.

1891

Quaker Oats הציגו את הרעיון של בונוס באריזה, על-ידי הכנסת פריטי חרסינה למארזי שיבולת שועל. כמו כן, הפכנו למותג הראשון שפרסם מתכון כתוב על הקופסא (היה זה מתכון עבור לחם שיבולת שועל, טעים, מזין ובריא מאז ועד היום).

1908

עוגות שיבולת שועל הופכות להיות המאכל הראשון שתמונתו מופיעה על אריזות Quaker Oats.

1915

החבילה הגלילית המפורסמת של Quaker Oats מוצגת לראשונה.

1922

השקת Quaker Quick Oats (שיבולת שועל המהירה של קוואקר), אחד ממוצרי הנוחות הראשונים.

1966

Quaker Instant Oatmeal (שיבולת שועל להכנה מהירה) מוצג לראשונה.

1970

מוצר שיבולת השועל להכנה מהירה בטעמים מוצג לראשונה. המוצר עם טעם מייפל וסוכר חום מופץ ברחבי ארצות הברית, ואילו המוצר עם טעם תמרים וסוכר חום מופץ באזור הייצור.

1987

השחקן ווילפורד ברימלי מככב בקמפיין הפרסומי "הדבר הנכון לעשות", שרץ במשך חמש שנים.

1995

חברת Quaker Oats מגישה בקשה בנוגע ליתרונותיה של שיבולת השועל לבריאות הלב, לשיקולו של ארגון הבריאות האמריקאי (FDA).

1996

ארגון הבריאות האמריקאי (FDA) מפרסם את ההמלצה הבריאותית הראשונה שלו עבור מזון ספציפי – "שיבולת שועל לטובת בריאות הלב".

1997

ההצהרה הספציפית הראשונה לגבי מזון המסייע למחלות לב מתפרסמת לראשונה על-ידי ארגון הבריאות האמריקאי (FDA) ומופיעה על מארזי דגני הבוקר של Quaker Oatmeal זו גם השנה הראשונה של קמפיין Smart Heart Challenge.

2007

Quaker Oats חוגגת 140 שנות פעילות.

2012

איש הקוואקר המפורסם (הקרוי בחביבות "לארי"), עובר עיצוב מחדש, הכולל חזרה לכושר ולמצב בריאותי תקין - זאת על-ידי אכילה נכונה, אימון גופני, קיצוץ השביס המפורסם וחשיפת עור קורן יותר כתוצאה מטיפול יומיומי במסכות שיבולת שועל.

אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות